Naše služby

Tuzemská přeprava
Express kurýr

Expresní kurýr ČR

Doručení nejurgentnějších zásilek s důrazem na diskrétnost a spolehlivost. Naší kurýrní službou jsme schopni doručit zásilku v co nejkratším možném čase po Praze, ČR i ve státech EU.

Dokládky

Dokládky a sběrné služby

Vždy hledáme řešení, které uspokojí Vaše rozmanité potřeby. Dokážeme zajistit dokládky i sběrné služby pro paletové, nebo atypické zásilky. Jsme flexibilní a není u nás komplikací se přizpůsobit jakémukoliv požadavku.

Mezinárodní přeprava EU a Svět
Express kurýr

Expresní kurýr EU

Jedná se o stejnou službu jako je SAME DAY kurýr CZ. S rozdílem, že Vaší zásilku v co nejkratším čase vyzvedáváme/doručujeme na území celé EU. Tato služba je vhodná pro velice urgentní a hodnotné zásilky.

Letecká přeprava

Expresní Letecká přeprava

Exportní i importní přepravu dokumentů, balíků a palet Vám umíme zařídit prostřednictvím našich partnerů v rámci celého světa. Hlavní výhoda je snížení finančních nákladů na expresní přepravu. Flexibilita poskytovaných servisů a přidaná hodnota jedné kontaktní osoby, která aktivně sleduje průběh dopravy od vyzvednutí až po fakturaci.

Letecká cargo

Letecké cargo

Nabízíme velkoobjemovou leteckou přepravu nákladu v rámci běžných konsolidovaných linek. Díky tomu dokážeme pružně reagovat na Vaše poptávky k přepravám z různých koutů světa.

Námořní a Vlaková doprava

Námořní a Vlaková doprava

Snižte své logistické náklady díky těmto cenově dostupnějším alternativám k letecké přepravě.

Námořní a Vlaková doprava

Silniční doprava – Kamionová přeprava, dokládky a sběrné služby

Na základě naší partnerské sítě ověřených dodavatelů jsme schopni spedičně pokrýt přepravu paletových zásilek po celé Evropě. Nabídneme Vám vždy jak rychlejší varianty dodání, tak i ekonomičtější variantu sběrného servisu.