Služby

Tuzemská přeprava

Po ČR nabízíme přepravu expresním kurýrem a formou dokládek a sběrných služeb.
Expresní kurýr CZ
Pro Vaši zásilku zajistíme dodání i v den objednání. Služba je určena pro nejurgentnější zásilky, kde je potřeba naprostá spolehlivost a diskrétnost. Služba je dostupná nonstop.
Někteří klienti tuto službu využívají i v souvislosti s leteckou přepravou DHL, TNT, UPS, Fedex.
Kde např. kurýr dopravce zásilku z jakéhokoliv důvodu již nestíhá vyzvednout. Náš kurýr zásilku v co nejkratším čase vyzvedne a dopraví ji na depo dopravce. Aby zásilka večer odletěla a stihla termín, se kterým jste počítali. Služba je vhodná i pro přímé doručení zásilek po EU v co nejkratším čase.
Dokládky a sběrné služby
Vždy hledáme řešení, které uspokojí Vaše rozmanité potřeby. Dokážeme zajistit Expresní i ekonomičtější dodání pro dokumenty, balíky i palety na území celé ČR. Jsme flexibilní a není u nás komplikací se přizpůsobit jakémukoliv požadavku.

Mezinárodní přeprava Evropa a Svět

Expresní kurýr EU
Podobně jako u expresního kurýra CZ se jedná o nonstop službu určenou pro nejurgentnější doručení a maximální diskrétnost ze strany našeho kurýra. Vaše zásilky do okolních států jsme schopni doručit dokonce rychleji než letecky ještě tentýž den v závislosti na destinaci a Vašich potřebách. Služba Funguje tak, že Vaší zásilku v co nejkratším čase vyzvedne náš kurýr, který se ji opět snaží v co nejkratším čase doručit. Pokud chcete opravdu spolehlivé řešení třeba pro hodnotné zboží. Tak je tato varianta ideální službou.
Expresní Letecká přeprava
Exportní i importní přepravu dokumentů, balíků a palet Vám umíme zařídit prostřednictvím našich partnerů: TNT, DHL, UPS a Fedexu v rámci celého světa. Hlavní výhoda je snížení finančních nákladů na expresní přepravu. Flexibilita poskytovaných servisů a přidaná hodnota jedné kontaktní osoby, která aktivně sleduje průběh dopravy od vyzvednutí až po fakturaci.
Letecké cargo
Pro objemný náklad Vám jsme schopni zařídit i přepravou přes charterové lety s možností mnoha dodacích podmínek, EXW, DAP, FOB atd.
Dokládky a sběrné služby
Na základě naší partnerské sítě ověřených dodavatelů jsme schopni spedičně pokrýt přepravu paletových zásilek po celé Evropě. Nabídneme Vám vždy jak rychlejší varianty dodání tak i ekonomičtější variantu sběrného servisu.