Posíláte dokumenty, balíčky, nebo palety?

Společnost BUBO trans s.r.o. působí v oblasti letecké expresní a pozemní dopravě. Vaše zásilky přepravíme po Evropě i po celém světě. Pro tyto účely využíváme přední dopravce, jako jsou například:
Naším prostřednictvím Vám můžeme nabídnout služby těchto partnerů za výhodnější ceny. Poskytujeme také přepravy formou dokládek a sběrných služeb. Díky široké nabídce služeb tak u nás získáte flexibilní přepravní řešení, které uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Zařídíme veškerou administrativu a osobně dohlížíme na celý průběh dopravy. Naším hlavním cílem je poskytovat spolehlivé a kvalitní služby, aby byl náš zákazník vždy spokojený a s důvěrou se k nám vracel.

Jak to funguje? Stejná služba, ale výhodnější cena?

V přepravě působíme jako zprostředkovatel, mezi zákazníky a dopravci. Vytěžujeme letecké kapacity a nákladové prostory, proto získáváme u různých dodavatelů zajímavé objemové slevy, které Vám můžeme nabídnout.
Přeprava tak s námi je výhodnější než v porovnání s konkrétním dopravcem. Vy tak uspoříte za služby třeba i u stejného dodavatele, se kterým jste byly doposud spokojeni.

Flexibilita a spolehlivost - vše v jedné službě

U každé přepravy Vám nabídneme více různých servisů a termínů dodání. Vždy tak máte možnost vybrat službu, která nejvíce vyhovuje Vašim potřebám. Ať už potřebujete vybrat nejnižší cenu, rychlost dodání, nebo oblíbeného dodavatele.
Spedičně poskytujeme také po ČR a Evropě přepravy formou dokládky a sběrných služeb. V jedné službě, tak naleznete pružné řešení, díky kterému ušetříte čas i náklady spojené s dopravou.

Nejsme jen zprostředkovatelé

Víme, jak se zákazník cítí při komunikaci s nedobytnou zákaznickou linkou. Pokaždé mluvíte s někým jiným. Nikdo Vám neodpoví na Váš dotaz a jste přehazován jako „horký brambor“.
Dbáme na osobní přístup a chceme dělat věci trochu lépe, než velké korporátní společnosti. Máme v přepravě více jak 10ti leté zkušenosti a i ten „nejmenší“ zákazník je pro nás na prvním místě!
O Vaše potřeby se proto stará jeden referent, kterému na Vaší zakázce záleží! Sleduje celý průběh dopravy od poptávky až po fakturaci. Máme Vaši zásilku pod kontrolou a Vy se tak nemusíte o nic starat.

A jak s námi začít spolupracovat?

Poskytujeme velké množství služeb, proto nejjednodušší cesta je nás oslovit s jakoukoliv poptávkou emailem, telefonem či přes webové stránky. Pro pravidelnou přepravu jsme schopni zajistit online přepravní řešení a nastavení spolupráce dle Vašich potřeb a požadavků. A co nás poptat rovnou u další přepravy?