Proč posílat zásilky s BUBO?

Ať posíláte vzorky, dokumenty, balíky nebo palety kamkoliv na světě, tak jsou naše služby určeny právě pro Vás! Aplikace moje BUBO, slouží jako nástroj pro správu objednávek a online porovnání služeb DHL, Fedex, TNT a UPS.
Poskytujeme i dokládku, sběrnou službu, vlakovou přepravu, nebo letecké cargo. Na jednom místě tak máte na výběr z více služeb za velmi výhodné ceny.
Díky našemu řešení uspoříte čas i náklady na službách, které již znáte. Ale kvalita se nezmění! Náš tým působí jako aktivní podpora, která sleduje průběh každé zásilky. Máme přehled a jsme tu vždy pro Vás.

Jak to funguje?

Stejná služba ale výhodnější cena?

V přepravě působíme jako zprostředkovatel, mezi zákazníky a dopravci. Vytěžujeme letecké kapacity a nákladové prostory, proto získáváme u různých dodavatelů zajímavé objemové slevy, které Vám můžeme nabídnout.
Přeprava tak s námi je výhodnější než v porovnání s konkrétním dopravcem. Vy tak uspoříte za služby třeba i u stejného dodavatele, se kterým jste byly doposud spokojeni.

Flexibilita a spolehlivost

U každé přepravy Vám nabídneme více různých servisů a termínů dodání. Vždy tak máte možnost vybrat službu, která nejvíce vyhovuje Vašim potřebám. Ať už potřebujete vybrat nejnižší cenu, rychlost dodání, nebo oblíbeného dodavatele.
Spedičně poskytujeme také po ČR a Evropě přepravy formou dokládky a sběrných služeb. V jedné službě, tak naleznete pružné řešení, díky kterému ušetříte čas i náklady spojené s dopravou.

Jak s námi začít spolupracovat?

Poskytujeme velké množství služeb, proto nejjednodušší cesta je nás oslovit s jakoukoliv poptávkou emailem či telefonem.
Nebo se registrujte bez závazků do naší aplikace Moje Bubo